کنگره انرژی پروژه لرستان استفاده فرمانداران

کنگره: انرژی پروژه لرستان استفاده فرمانداران لرستان صرفه جویی انرژی ادارات دولتی

گت بلاگز لرستان بازرسی سرزده از ادارات لرستان به منظور صرفه‌جویی در انرژی

استاندار لرستان گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید صرفه‌جویی از انرژی را در دستور کار خود قرار دهند و به این منظور از آن‌ها به صورت سر زده بازرسی می‌شود.

بازرسی سرزده از ادارات لرستان به منظور صرفه‌جویی در انرژی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ بازوند، گفت: مدیران باید تولید و استفاده از کالاهای داخلی را در نظر داشته باشند و استفاده از کالاهای تولید استان نیز باید در اولویت استفاده هایی آن ها قرار داشته باشد.
وی با تاکید به اینکه امسال در زمینه اقتصادی سال حساسی داریم، گفت: دستگا ها ی اجرایی باید در زمینه صرفه جویی در انرژی و مصارف نیز کارها مورد نیاز را انجام دهند و در این زمینه نیز بازرسانی را به صورت سرزده به ادارات و دستگاه های اجرایی می فرستیم.

عبارات مهم : انرژی

استاندار لرستان افزود: چه معنی دارد که یک اداره کولر خود را از شب تا صبح روشن بگذارد؟ لیکن کارها چنینی باعث هدر رفتن انرژی می شود و علی رغم صرفه جویی است.
بازوند گفت: کمک های فنی اعتباری مشوق سرمایه گذاران است و فرمانداران باید این عنوان را در دستور کار خود قرار دهند.
وی افزود: تخصیص داده شده است اعتبارات ملی نیازمند کارشناسی زیاد است و فرمانداران باید جهت تخصیص داده شده است بودجه سال ۹۷ از همین امروز شروع کنند تا بتوانند جهت سال آینده اعتبار بیشتری جذب کنند.
استاندار لرستان افزود: فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی جهت اینکه بتوانند پروژه های شهرستان خود را تکمیل کنند، باید ردیف های اعتباری به این منظور کسب کنند که این امر نیز نیازمند لابی گری و تلاش های زیاد است.
بازوند گفت: اگر پروژه های مربوط به هر شهرستان به پروژه های ملی تبدیل شوند ردیف های اعتباری ملی جهت آن ها اخذ می شود که خود اقدام بسیار خوبی است.
انتهای خبر/ د

واژه های کلیدی: انرژی | پروژه | لرستان | استفاده | فرمانداران | لرستان | صرفه جویی انرژی | ادارات دولتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog