کنگره انرژی پروژه لرستان استفاده فرمانداران

کنگره: انرژی پروژه لرستان استفاده فرمانداران لرستان صرفه جویی انرژی ادارات دولتی

گت بلاگز اخبار حوادث تصادف مرگبار در اتوبان شهید بابایی

سید جلال ملکی در گفت وگو با مهر با اعلام خبر تصادف مرگبار در بزرگراه شهید بابایی راجع به شرح این اتفاق اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ امروز اتفاق تصادف در مسیر غرب به ش

تصادف مرگبار در اتوبان شهید بابایی

تصادف مرگبار در اتوبان شهید بابایی

عبارات مهم : تصادف

راننده پژو ۲۰۶ بر اثر تصادف با گاردیل در بزرگراه شهید بابایی جان باخت.

سید جلال ملکی در گفت وگو با مهر با اعلام خبر تصادف مرگبار در بزرگراه شهید بابایی راجع به شرح این اتفاق اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ امروز اتفاق تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، روبروی پمپ گاز به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی به محل اتفاق اعزام شدند.

تصادف مرگبار در اتوبان شهید بابایی

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: در محل اتفاق مشاهده شد یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ به هنگام حرکت در مسیر به علت نامشخصی از مسیر مهم منحرف شده است و بعد از برخورد شدید با گاردریلهای میانی بزرگراه و شکستن بخشی از آنها متوقف شده است است.

وی افزود: براثر این حادثه، گاردریل از قسمت جلو وارد اتاقک خودروی سواری شده است و بعد از آسیب شدید به راننده جوان این وسیله نقلیه از قسمت عقب ماشین خارج شده است بود. زمانیکه آتش نشانان به محل اتفاق رسیدند مشاهده شد راننده در اوضاع بسیار خطرناکی بین گاردریل و اتاقک ویران شده است ماشین محبوس است همچنین بر اثر این اتفاق ماشین از قسمت موتور دچار حریق مختصر شده است که پیش از آتش نشانان به وسیله رانندگان خودروهای عبوری و به وسیله خاموش کننده های دستی خاموش شده است بود.

سید جلال ملکی در گفت وگو با مهر با اعلام خبر تصادف مرگبار در بزرگراه شهید بابایی راجع به شرح این اتفاق اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ امروز اتفاق تصادف در مسیر غرب به ش

ملکی تصریح کرد: آتش نشانان به سرعت عملیات رهاسازی را شروع کرده، با تجهیزات هیدرولیکی همزمان مشغول برش قطعات ماشین و گاردیل شده است و موفق شدند راننده را از ماشین خارج کنند.

سخنگوی آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران یادآور شد: آتش نشانان، راننده جوان (مردی حدوداً ۳۲ ساله) را در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند که بعد از انجام معاینات پزشکی مشخص شد وی براثر شدت جراحات در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده هست، در نهایت نیروهای عملیاتی خودروی سواری را به حاشیه امن بزرگراه انتقال یافته کرده و محل اتفاق جهت بررسی علت در ساعت ۱۴:۱۳ در اختیار کارشناسان راهور قرار داده شد.

واژه های کلیدی: تصادف | ماشین | راننده | بزرگراه | آتش نشانی | شهید بابایی | وسیله نقلیه | تصادف مرگبار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog