کنگره انرژی پروژه لرستان استفاده فرمانداران

کنگره: انرژی پروژه لرستان استفاده فرمانداران لرستان صرفه جویی انرژی ادارات دولتی

گت بلاگز اخبار اجتماعی اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا استان‌های کشور

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت را در نقاط متفاوت کشور پیش‌بینی کرده است.

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا استان‌های کشور

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا استان های کشور

عبارات مهم : خراسان

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت را در نقاط متفاوت کشور آینده نگری کرده است.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه شرکت هواشناسی آمده است: «با توجه به فعالیت سامانه بارشی روی کشور طی سه روز آینده رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در مناطق متاثر از این سامانه به شرح زیر آینده نگری می شود:

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا استان‌های کشور

یکشنبه(۹ اردیبهشت ماه): آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، لرستان، ایلام، خوزستان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، البرز، تهران، قم، اصفهان، فارس، بوشهر، سمنان یزد، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و بعضی نقاط استان های کرمان و سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان.

دوشنبه (۱۰ اردیبهشت ماه): کردستان، کرمانشاه، همدان، لرستان، ایلام، خوزستان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، البرز، تهران، قم، اصفهان، سمنان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و بعضی نقاط استان های زنجان، یزد.

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت را در نقاط متفاوت کشور پیش‌بینی کرده است.

مورد نیاز به ذکر است به تدریج از روز یکشنبه و طی روز دوشنبه با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر ضمن مواج شدن دریای خزر دما بین ۸ تا ۱۰ درجه در استانهای واقع در سواحل دریای خزر و خراسان شمالی و روز دوشنبه بین ۸ تا ۱۰ درجه در استانهای سمنان و شمال خراسان رضوی کم کردن می یابد.»

واژه های کلیدی: خراسان | دوشنبه | اطلاعیه | خوزستان | هواشناسی | دریای خزر | خراسان رضوی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog